fbpx

Aynı Gün Servis!

Fatih Kombi Servisi

  • Kombi Tamir ve Bakım01

HizmetlerKombi Tamir ve Bakım

Uzmanlar yılda en az bir kez yapılması gereken periyodik doğalgaz ve kombi bakımını henüz yaptırmamış olanları uyarıyor.

Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının cebi yakmaması için kış gelmeden işin ehli kişilere kombi bakımının yaptırılması gerekiyor. Hem olası arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımı yaptırmayı unutmayın.


Kombi Bakım ve Petek Temizleme

Kombi bakımları insan sağlığı için önemlidir. Kombi bakımı %30 tasarruf sağlar. Düzenli olarak yapılması kesinlikle gereklidir.

Kombi bakımları insan sağlığı için önemlidir. Kombi bakımı %30 tasarruf sağlar. Düzenli olarak yapılması kesinlikle gereklidir.


Doğalgaz Sobası Tamir ve Bakım

Doğalgaz sobaları 2 tür yakma sisteminden oluşur. Yeni nesil doğalgaz sobaları otomatik pilli yakma sistemlidir

Bu sobalarda oluşan sorun genelde buji ateşlemesi yapmıyor ise pil değiştirilerek sorun kolayca çözülür. Buji ateşleme yapıp soba yanmıyor ise servis çağırmak gerekir. Firmamızdan gelen yetkili servis ustası pilotta oluşan toz veya örümcek ağını temizleyip sızdırmazlık testini yaptıktan sonra sobanızı sorunsuz bir şekilde devreye alır.


Kombi Satış

Satışını yaptığımız marka kombilerin garanti süreleri bittikten sonra tamir, bakım, onarım hizmetlerini firmamızın yetkili mühendislerii tarafından tüm kontrolleri gerçekleştirilip servis hizmetleri verilmektedir. Aynı gün servisimiz bulunmaktadır.


Klima Satış

Satışını yaptığımız marka klimaların garanti süreleri bittikten sonra tamir, bakım, onarım hizmetlerini firmamızın yetkili teknisyeni tarafından tüm kontrolleri gerçekleştirilip servis hizmetleri verilmektedir. Aynı gün servisimiz bulunmaktadır.


Klima Montaj ve Arıza Bakım

Klima sistemleri tercih edilmeden önce muhakkak uzman servisten keşif hizmeti alınmalıdır. Aksi taktirde alacağınız ürün tam performanslı olmayabilir. Klima teknik servis hizmetimizde bulunmaktadır.


02

Hakkımızda


Fatih Kombi Servisi olarak avrupa yakasında başladığımız kombi hizmetlerimizi 23 yıldır devam ettirmekteyiz. Aynı gün içerisinde servisimiz bulunmaktadır. Bu sayede problemlerinize hızlıca çözüm bulabileceksiniz.

Servis
100%

Keşif Hizmeti
100%

Müşteri Memnuniyeti
100%

İletişim
100%0

Mutlu Müşteri


0

Yıllık Deneyim


0

Yenilenen Projeler


0

Tamamlanmış ProjeYeni projeleriniz için beraber çalışalım!


İletişim
03

Müşteri Yorumları
Gökhan Demir

Gökhan DemirKombimizde bulunan sorunu telefon üzerinden açıkladım ve ilk servise gelişlerinde tespit ettikleri sorunun doğruluğundan dolayı problemi tek seferde çözdüler :)

Sıla Yalçın

Sıla YalçınHer zaman ki gibi yine periyodik olarak bakım çalışmalarımızı Fatih Kombi Servisi firmasından yaptırdık. Memnunuz, memnun kalacağımızada inanıyoruz…

Metin Övünç

Metin ÖvünçTaşınma işlemimizde kombimizi söküp tekrar yeni evimize montajladılar. Bu işlemler sırasında kombiye ve çevresine hiç bir şekilde zarar vermedikleri için kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum…


04

Haberler


05

İLETİŞİM FORMUMail:

info@balatklima.comTelefon:

0 212 492 0029Telefon:

0 850 305 0920Telefon:

0 532 346 5004Adres:

Ayvansaray Mahallesi, Püsküllü Cadddesi NO:1 BALAT FATIH, 34087


Başa dön tuşu